POLCARGO - Rzeczoznawstwo i Kontrola Towarów Spółka z o.o. w Gdańsku
 
 
 
 
 Witamy na stronach POLCARGO Sp. z o.o. w Gdańsku - polskiej firmy kontrolnej z ponad 60-letnią tradycją. Działalność naszej firmy datuje się od roku 1949. W 1991 roku w wyniku prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego staliśmy się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasza stała obecność na rynku i dobra na nim pozycja to wynik nie tylko doświadczenia, ale przede wszystkim rzetelnej pracy i profesjonalizmu naszej kadry ekspertów, rzeczoznawców i kontrolerów.


Spełniamy wymagania organizacji międzynarodowych takich jak GAFTA,FOSFA, ISO, ASTM. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarki Morskiej. Działamy zgodnie z wymaganiami systemu jakości opartego na normie PN-EN ISO 9001:2009 "Systemy zarządzenia jakością" (Certyfikat Nr NC-736). Przestrzegamy procedur normy PN-EN ISO/IEC 17020:2006 - "Ogólne kryteria działania różnych rodzajów jednostek inspekcyjnych". W zakresie inspekcji węgla i koksu jesteśmy akredytowani przez Polskie Centrum Akredytacji (Certyfikat Nr AK 018).
Posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności w ERGO HESTIA S. A. gwarantuje naszym Partnerom poczucie pełnego bezpieczeństwa współpracy. Jesteśmy laureatami konkursów "Solidny Partner" i "Przedsiębiorstwo Fair Play". Nasza dewiza to: "Najwyższy poziom usług i szacunek dla każdego Klienta".


Przyjmujemy zlecenia do wykonania w dowolnym punkcie kraju (posiadamy sieć własnych placówek i współpracujemy z firmami z Polcargo Group) jak i za granicą (delegujemy własnych inspektorów, korzystamy z pomocy przedstawicielstw i wyselekcjonowanych korespondentów).


Naszym atutem są nasi pracownicy. Ich wysokie kwalifikacje, wiedza towaroznawcza, etyka zawodowa i znajomość specyfiki obrotu różnymi towarami są gwarantem jakości naszych usług i najlepszą wizytówką. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, po zdecydowanie konkurencyjnych cenach.
 
  POLCARGO Sp. z o.o. w Gdańsku, ul. Władysława IV 13 B, 80-547 Gdańsk, tel. : (58) 343-10-91, e-mail : biuro@polcargo.gda.pl